Reebok Hangi Ülkenin

Reebok hangi ülkenin giyim markasıdır? Bugünkü yazımızda sizlere bu sorunun cevabını vereceğiz.

İngiltere Bayrağı
İngiltere Bayrağı

Hangi Ülkenin: İngiltere
Kuruluş Tarihi: 1895
Alan: Spor Giyim
Resmi Sitesi: www.reebok.com.tr

Reebok hangi ülkenin

Reebok Hakkında Bilgi

Uzun ismi Reebok International Limited olan dünyaca ünlü spor giyim markası, 1895 yılında kurulmuştur. Kökeni İngiltere olan bu marka ürettiği kaliteli ayakkabıları sayesinde dünya piyasasında büyük yerlere tırmanmıştır. Ülkemizde de çok beğenilen ve satışı her yerde yapılan bir markadır. Ürettiği ayakkabılar çok konforlu ve çok rahattır. Reebok kullanan kullanıcılar ürünlerden çok memnun olduklarını belirtmektedirler. Dünya çapında her ülkeye ihracat yapan bu firma 1895 yılından beri üst sıralardaki yerini korumuştur. Reebok’ın ana merkezi Bolton, İngiltere’de bulunmaktadır. İlerleyen yıllarda Adidas firması Reebok firmasını satın almıştır. 1998-2001 yılları arasında ülkemiz spor kulüplerinden Beşiktaş’a sponsorluk yapmıştır.

Reebok Hangi Ülkenin

Cevap: İngiltere

Reebok hangi ülkenin giyim markasıdır adlı yazımızı okuduğunuz için teşekkür ederiz. Bu bilgiyi sizlerle paylaşmaktan mutluluk duyarız. www.hangiulkenin.com sitemizi ziyaret ederek tüm markaları öğrenebilirsiniz.

Bir Yorum

  1. Reebok, Adidas, Puma ve Umbro markaları şu an aynı Alman ailesine ait. Hisselerin çok büyük bir kısmı bu aile tarafından yönetiliyor. Sadece her markanın yönetim kurulu başkanı ailenin çocuklarından farklı birine verilmiş durumda. Adidas, Reebok’u yan markası; Puma’da Umbro’yu yan markası olarak işletiyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu